Oroszország felére csökkentette Szlovákiába exportált gázmennyiségét

Oroszország felére csökkentette Szlovákiába exportált gázmennyiségét
2014. október 02., csütörtök

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

Oroszország felére csökkentette Szlovákiába exportált gázmennyiségét – jelentette be a szlovák gázszolgáltató vállalat. A közlés szerint a vállalat szlovák tárolóiban 1,5 milliárd köbméter gáz van. A vállalat szerint továbbra is biztosítják a gázellátást a háztartásoktól a nagyvállalatokig. Szlovákia ukrajnai reverz gázszállításával kapcsolatban nem szólnak az Itartasz hírében.

Forrás:Pulzus FM

A kép csak illusztráció

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

19:15 - Esti Mese

Frekvencia: Pulzus Rádió
Mese gyerekeknek