Nem kell békefenntartó - Ukrán külügyminisztérium
Az ukrán külügyminisztérium visszautósította a fehérorosz elnök Olexander Lukasenko azon felajánlását, miszerint fehérorosz békefenntartók menjenek Dombászra. Jelentette be Jevhen Perebijnyisz, az ukrán külügyminisztérium információs-politikai osztályának vezetője. Az RBK UKRAINA internetes hírportál szerint Perebijnyisz kijelentette, hogy Ukrajnának nem békefenntartókra van szüksége, hanem arra, hogy Oroszország ki vigye hadseregét Ukrajnából.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
19:15 - Esti Mese
Frekvencia: Pulzus Rádió
Mese gyerekeknek
![]()





