Fizetik a nyugdíjakat
A beregszászi járást érintő nyugdíjak kifizetéséről adott ki tájékoztatást a Beregszászi Járási Nyugdíjosztály. A közlés szerint elindult az októberi nyugdíjak kifizetése, október 6-ra már 2 millió hrivnyát utaltak ki, ami a Beregszászi járás összes nyugdíjának 8,5 %.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció





