Ma ünneplik a postai világnapot
Ma ünneplik a postai világnapot, a postás dolgozók nemzetközi ünnepét. 1874-ben ezen a napon hozták létre az Egyetemes Postaegyesületet. Az ünnep alkalmából stúdiónk vendége volt, Koszjucs Mária, Beregszászi posta munkatársa, akit a szakma fontosságáról is megkérdeztünk: (Riport a hírekben)
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
21:00 - Zenesáv
Frekvencia: Pulzus Rádió
Az autentikus népzene, a folk, a rock nagyjai csendülnek fel zenei műsorunkban.
![]()





