Tüzeset volt Beregszászban

Tüzeset volt Beregszászban
2014. október 10., péntek

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

A tűzoltóságnak egy Gagarin utcai szállóhoz kellett kimenniük ma reggel 5 óra magasságában. A helyszínre kiérkező beregszászi tűzoltók munkáját a Derceni tűzoltóság is segítette. A Beregszász News írása szerint 20 ember menekült ki az épületből, másik 3-at pedig ki kellett menekíteni. A hírt a Derceni tűzoltóság munkatársa is megerősítette, aki elmondta azt is, hogy az épület szinte teljesen kiégett. A tűz okáról nem szolgáltak információval. 

Forrás:Pulzus FM

A kép csak illusztráció 

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

21:00 - Zenesáv

Frekvencia: Pulzus Rádió
Az autentikus népzene, a folk, a rock nagyjai csendülnek fel zenei műsorunkban.