Megvannak az elkövetők - Beregszászi piac
Két 19 éves beregszászi fiatalember rabolta ki Beregszászban az elmúlt napokban a városi piacot – adja hírül a BeregszászNews. A rendőrség munkatársai megtalálták lakóhelyükön az ellopott tárgyakat. Az elkövetők tettüket azzal magyarázták, hogy ittasak voltak. Az ügyben vizsgálat folyik.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
22:00 - Night Top Music
Frekvencia: Pulzus Rádió
A modern zene kedvelőinek... ;)
![]()





