Újabb 15 ukrán katonát engedtek szabadon
Petro Porosenko államfő tegnap bejelentette, hogy 6 tiszt, 11 nemzeti gárdás és egy önkéntes nyerte vissza szabadságát Kelet- Ukrajnában. Korábban az államfő bejelentette, hogy szeptember elejétől Dombászon csaknem 1500 fogvatartott szabadul ki fogságából. Október 8-án a szeparatisták bejelentették, hogy közel 600 ukrán állampolgárt tartanak foglyul.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
22:00 - Night Top Music
Frekvencia: Pulzus Rádió
A modern zene kedvelőinek... ;)
![]()





