Ukrán katonát kerítettek be Luhanszk megyében
Több mint száz ukrán katonát kerítettek be kedden a szakadárok Luhanszk megyében, az ukrán fegyveres erők súlyos veszteségeket szenvedtek, a helyeztük kritikus – közölte szerdán, hivatalos honlapján Hennagyij Moszkal Luhanszk megyei kormányzó. A közlemény szerint az ukrán hadsereg és a Nemzeti Gárda 112 tagja került ostromgyűrűbe. A szakadárok több páncélozott harcjárművet kilőttek, több katonát foglyul ejtettek. Vannak halottak és sebesültek.
Forrás:Pulzus FM (MTI)
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
23:00 - Ukrán Irodalom 1 (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





