Beregszászban még nem, de a járásban már elkezdődött a fűtésszezon

Beregszászban még nem, de a járásban már elkezdődött a fűtésszezon
2014. október 23., csütörtök

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

Beregszászban csak az óvodákban kezdték meg a fűtést, az iskolákban pedig november 1-től veszi kezdetét a folyamat – tudtuk meg Marianna Pilipenkótól, a Beregszászi városi tanács oktatási - tudományi, sport és ifjúsági osztályának vezetőjétől. A beregszászi járás területén október 23-tól vette kezdetét a fűtésszezon.

Forrás:Pulzus FM

A kép csak illusztráció

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

00:00 - Ukrán Irodalom 2 (ism.)

Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra