Beregszászban még nem, de a járásban már elkezdődött a fűtésszezon
Beregszászban csak az óvodákban kezdték meg a fűtést, az iskolákban pedig november 1-től veszi kezdetét a folyamat – tudtuk meg Marianna Pilipenkótól, a Beregszászi városi tanács oktatási - tudományi, sport és ifjúsági osztályának vezetőjétől. A beregszászi járás területén október 23-tól vette kezdetét a fűtésszezon.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
00:00 - Ukrán Irodalom 2 (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





