A V4-ek hívták találkozóra Petro Porosenko államfőt
A korrespondent szerint Andrij Kiszka Szlovákia államfője a Pozsonyban sorra kerülő Visegrádi 4-ek találkozójára hívta meg az Ukrán elnököt, ahol Németország és képviselteti magát. A közlés szerint Szlovákia e lépésével, a V4-ek jelenlegi vezetőjeként szeretné kifejezni, hogy a v4 országai támogatják Ukrajnát és az ország európai jövőjét.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció





