Forgalomváltozás történt Beregszász közlekedésében
A BeregszászNews híre szerint október 28-tól egyirányosították az Eötvös József utcát, a változás értelmében az utcába csak a Stefanika utcáról hajtható be, a Batthyányiról már tilos. Korábban Beregszászban a Kinizsi utca forgalmát egyirányosították.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció





