91 embert bocsátottak el az Ukrán belügyminisztériumból
2014. október 29., szerdaÚjabb 91 embert, köztük 8 tábornokot bocsájtottak el az Átvilágítási törvénynek megfelelően. Az Arszen Avakov belügyminiszter Facebook oldalán közétett írás szerint az említett dolgozók a belügyminiszterim kötelékében szolgáltak. Az elengedett tisztségviselők között vannak a kijevi, donyecki, csernyigivi, ternopoli, hmelynyicki és poltovai megye belügyminisztériumi felügyeleteinek vezetői.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció





