Cseh konzulátus nyílt Ungváron
A tegnapi megnyitó eseményen Csehországot a külügyminiszter Ljubomér Záorálek képviselte. Írja az UNN a RádioPrágára hivatkozva. A közlés szerint a külügyminiszter találkozott cseh kisebbséggel, előadást tartott egy helyi egyetemen és tárgyalásokat tartott a kárpátaljai a közigazgatási hivatal képviselőjével.
Forrás:Pulzus FM
A kép csak illusztráció





