A szeparatistáktól vesz szenet Ukrajna
2 millió tonna kitermelt szenet kész venni az ukrán Energiaügyi Minisztérium Dombászon a még nem ukrán fennhatóság alatt lévő bányáktól - adja hírül a minisztérium sajtószolgálata. A korrespondent.net írása szerint a kelet-ukrajnai harcok miatt 12 millió szenet veszített el az ország.
Forrás:Korrespondent.net
A kép csak illusztráció





