4 nő kapott Hős anya címet Huszton
Tudatja a Holosz Karpat a Huszti Városi Tanács közlésére hivatkozva. A kitüntetést kedden adta át ünnepélyes keretek között a város polgármestere. A címet azon anyák kaphatják meg, akik négynél több gyermeknek adtak életet, vagy fogadtak örökbe és 8 éves korig felnevelték.
Forrás:Goloskarpat.info
A kép csak illusztráció





