Növekszik az orosz sereg
Oroszország bővítette hadseregének létszámát a Donyeck és Luhanszk megyékben, illetve a határ mentén – jelentette be az ukrán védelmi miniszter helyettese, tudatja az InterfaxUkraina. A korrespondent.net korábbi híre szerint Jen Stoltenberg NATO főtitkár arról számolt be, hogy az orosz hadsereg közeledik Ukrajna felé és Moszkva továbbra is képzést és technikát biztosít a szeparatistáknak.
Forrás:Interfax Ukraina
A kép csak illusztráció





