Iskolás áldozatok – szeparatista löveg

2014. november 06., csütörtök

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

A szeparatisták által uralt területről lőtték ki azt a tüzérségi löveget, amely több fiatalt megölt és megsebesített a 63. számú Donyecki Iskola melletti sportpályán. Erről szóló bizonyítékokról ír Twitter oldalán az ukrán Külügyminisztérium szóvivője - írja a korrespondent.net. A megfigyelések szerint az utóbbi időkben megemelkedett dombászon a fegyveres összecsapások száma. 

Forrás:Korrespondent.net

A kép csak illusztráció

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól: