1 millió 180 ezer hrivnyát fizettek be a beregszásziak hadiadó formájában
1 millió 180 ezer hrivnyát fizettek be beregszászi adófizetők hadiadó formájában augusztus-október során - jelentette be Vaszily Packan, a Beregszászi Adóhivatal vezetője. Ez olvasható a Beregszasz.com.ua internetes hírportálon. A tisztviselő hozzátette, hogy az adófizetők megértették az állam védelmére irányuló hadiadó befizetésének fontosságát.
Forrás:Beregszasz.com.ua
A kép csak illusztráció





