Rendőrök tértek haza az ATO területéről
Megérkezett tegnap a Kárpátaljai Megyei Belügyi Minisztérium Hivatala elé az ATO területén több mint egy hónapja szolgálatot teljesítő több mint 50 rendőr. Az egység személyi veszteséget nem szenvedett - írja a mukachevo.net. A rendőröket a korábbi híreinknek megfelelően rotáció keretében a hétvégén váltotta fel egy másik kárpátaljai csapat.
Forrás:Mukachevo.net
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
04:00 - Ukrán Irodalom 1
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





