Sok ezer hrivnyát gyűjtött pénteken a szüretzáró jótékonysági bál
Közel harmincötezer hrivnyát gyűjtött össze a kárpátaljai magyar közösség a Rákóczi-főiskola november 14-i szüretzáró jótékonysági bálján. A II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola, Magyarország Ungvári Főkonzulátusa és Beregszászi Konzulátusa, valamint a Pro Cultura Subcarpathica (PCS) civil szervezet közös estjének bevételével a Kelet-Ukrajnában harcoló kárpátaljai magyar katonák családjait támogatják a szervezők.
Forrás:Karpatinfo.net
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
05:00 - Ukrán Irodalom 2
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





