15 millió dollárral támogatja az ukrán államot Norvégia
Erről szóló szerződést írt alá az ukrán Arszenyij Jacenyuk és a norvég királyság miniszterelnöke, Erná Szolberg. Emellett kormányközi szerződésben egyeztek meg a kereskedelem, vállalkozás, és gazdaság ágazatait érintő együttműködésről, illetve több nukleáris biztonsági kérdésről.
Forrás:Ukrinform.ua
A kép csak illusztráció
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
05:00 - Ukrán Irodalom 2
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





