Új vezetőt neveztek ki a Városi Tanácsban
Új vezetője van a Beregszászi Városi Tanács kommunális gazdaság és városrendezés kérdéseivel foglalkozó főosztályának. A polgármester facebook oldalán közölt hír szerint mától Terpaj Szerhij hatáskörébe tartoznak az ivóvízellátással és a szennyvíz elvezetésével, továbbá a város tisztán tartásával és a közvilágítással kapcsolatos kérdések.
Forrás: A polgármester facebook oldala





