Újabb árkedvezmény az orosz gázra
Csökkentette Ukrajna számára a 2015 második negyedévében szállítandó gáz árát a Gazprom – mondta Szerhij Kuprijánov, a vállalat képvselője - írja a TVI.ua. Hozzátette, hogy Ukrajna az év első negyedévben 100 dollár kedvezménnyel kapja a gázt a Brüsszelben aláírt ún. Téli tervezet alapján. A mostani közlés értelmében a Gazprom a második negyedévre is kedvezményt ítélt meg Ukrajna számára, így 378 dollár helyett 329 dollárt kér majd a gáz 1000 köbméteréért.
Forrás:tvi.ua
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
Szórakoztató elő kívánságműsor
![]()





