Meglettek az eltűnt turisták
5 lembergi turista tévedt el tegnap este a kedvezőtlen időjárás miatt az Ökörmezői járás Fülöpfalva környékén - tudatja az ukrán katasztrófa elhárítás szolgálata. A közlés szerint a mentő egységnek kielégítő állapotban mintegy három órán belül sikerült megtalálni őket a Szolyvai járási Bereznek településnél.
Forrás: Korrespondent.netKövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
Szórakoztató elő kívánságműsor
![]()





