Két beregszászi rendőr indult az ATO-ba

2015. február 10., kedd

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

Beregszászi rendőrök immár 5. csoportja indult el tegnap a kelet-ukrajnai ATO területére. Viktor Jurcsenko és Pavlo Hréb rotáció keretében váltják fel Artemivszk város ellenőrző pontjain már egy hónapja őrt álló rendőrtársaikat.

Forrás: Pulzus FM

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

14:10 - Ablak Magazin

Frekvencia: Pulzus Rádió
Kárpátaljai nagycsaládokat bemutató műsorunk.