Két beregszászi rendőr indult az ATO-ba
2015. február 10., keddBeregszászi rendőrök immár 5. csoportja indult el tegnap a kelet-ukrajnai ATO területére. Viktor Jurcsenko és Pavlo Hréb rotáció keretében váltják fel Artemivszk város ellenőrző pontjain már egy hónapja őrt álló rendőrtársaikat.
Forrás: Pulzus FMKövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
Szórakoztató elő kívánságműsor
![]()





