Holnaptól karantén van a beregszászi iskolákban

Holnaptól karantén van a beregszászi iskolákban
2015. február 10., kedd

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

Influenza járvány miatt karantén van érvényben holnaptól a beregszászi iskolákban. Babják Zoltán, Beregszász polgármestere tájékoztatása szerint az iskolákban magas a betegek száma, s az intézkedéssel a járvány terjedését szeretnék megállítani.

Forrás: Babják Zoltán polgármester hivatalos facebook oldala

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

14:10 - Ablak Magazin

Frekvencia: Pulzus Rádió
Kárpátaljai nagycsaládokat bemutató műsorunk.