Holnaptól karantén van a beregszászi iskolákban
Influenza járvány miatt karantén van érvényben holnaptól a beregszászi iskolákban. Babják Zoltán, Beregszász polgármestere tájékoztatása szerint az iskolákban magas a betegek száma, s az intézkedéssel a járvány terjedését szeretnék megállítani.
Forrás: Babják Zoltán polgármester hivatalos facebook oldalaKövessen minket Facebookon is!
Most szól:
14:10 - Ablak Magazin
Frekvencia: Pulzus Rádió
Kárpátaljai nagycsaládokat bemutató műsorunk.
![]()





