Kényszerleszállást hajtott végre a bolgár miniszterelnök gépe
Az MTI híre szerint a Bojko Boriszov bolgár miniszterelnököt szállító kormánygép futómű meghibásodás miatt hajtott végre kényszerleszállást Szófia repülőterén. A hír szerint a repülő ezt megelőzően a légikikötő felett volt kénytelen körözni, hogy elégesse üzemanyaga egy részét, majd egy óra elteltével hajtott végre sikeres kényszerleszállást. A gép egy küldöttséggel és az azt vezető miniszterelnökkel Brüsszelbe az Európai Tanács ülésére tartott.
Forrás:MTI
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
14:10 - Ablak Magazin
Frekvencia: Pulzus Rádió
Kárpátaljai nagycsaládokat bemutató műsorunk.
![]()





