4 beregszászi rendőr érkezett haza Kelet-Ukrajnából
2015. február 13., péntek4 beregszászi rendőr érkezett haza Kelet-Ukrajnából, miután több mint 1 hónapot felügyeltek a rendre a Donyeck megyei Artemivszk városban. A beregszászi rendőrség tájékoztatása szerint jelenleg még 2 beregszászi rendőr teljesít szolgálatot Donyeck megyei ellenőrző pontokon. Korábbi híreink arról szóltak, hogy nem régiben egy beregszászi közlekedés rendőr indult el az ATO területére.
Forrás:Pulzus FMKövessen minket Facebookon is!
Most szól:
14:10 - Ablak Magazin
Frekvencia: Pulzus Rádió
Kárpátaljai nagycsaládokat bemutató műsorunk.
![]()





