Kreml: külügyminiszteri szintű találkozóról egyeztek meg a "normandiai négyek"
Külügyminiszteri szintű találkozóról állapodtak meg a "normandiai négyek" - tájékoztatott a Kreml sajtóosztályára hivatkozva az MTI. A felek a "fenntartható tűzszünet" biztosításának fontosságát, a nehézfegyverek visszavonásában a gyakorlati lépések megtételét, és a foglyok mielőbbi szabadon engedését hangsúlyozták. A közlés szerint az érintettek kifejtették, hogy "készek aktívan támogatni az EBESZ ellenőrző missziójának munkáját az ukrajnai konfliktus rendezésének jelenlegi, fontos szakaszában". Tegnapi hírek szerint Debalcevéből kivonult a teljes ukrán hadsereg.
Forrás:MTI
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
15:05 - Music Fun Radio Show
Frekvencia: Pulzus Rádió
Modern zenei interaktív műsor
![]()





