Meghosszabították az Oroszországgal szembeni szankciókat
Az amerikai elnök, Barack Obama egy évvel meghosszabbította az Oroszországgal szembeni USA szankciókat, amit a 2014-es évben vezettek be az ukrajnai helyzet kapcsán – tudatta az amerikai fehérház sajtószolgálata. Más hírek szerint Kanada is szankciókat vezet be a keleti szomszédunkkal szemben, amennyiben továbbra is folytatni kívánja a tűzszünet megsértését – írja a korrespondent.net.
Forrás: korrespondent.net




