Magyarország Ungvári Főkonzulátusán március 13-án ünnepi fogadással emlékeztek meg az 1848-1849-es forradalom és szabadságharc 167. évfordulójáról.
Magyarország Ungvári Főkonzulátusán március 13-án ünnepi fogadással emlékeztek meg az 1848-1849-es forradalom és szabadságharc 167. évfordulójáról. Az alkalmon magas állami kitüntetéseket adtak át. A megemlékezést megtisztelte jelenlétével Kis Miklós Zsolt Magyarország agrár-vidékfejlesztésért felelős államtitkára, is nyilatkozott rádiónknak.
Forrás: Pulzus FM





