2015 végéig 177 kárpátaljai állami intézmény fűtésrendszerét állítják át alternatív tüzelésűre
2015 végéig 177 kárpátaljai állami intézmény fűtésrendszerét állítják át alternatív tüzelésűre – írja a munkachevo.net. A hírben megjegyzik, hogy az oktatási, kulturális és egészségügyi intézmények fűtésrendszereit gázmentesíteni kell, melyre több mint 100 millió hrivnyát szánnak.
Forrás: a munkachevo.net





