Kötelezővé válik a kasszagépek használata a beregszászi adófizetőknek
A beregszászi adóhivatal emlékezteti az lakosságot, hogy július 1-től azok a magánszemélyek és vállalkozók számára, akik az adófizetők 3. csoportjába tartoznak, számukra kötelezővé válik a kasszagépek használata. Az adóhivatal közlése szerint minden vállalkozó további tájékoztatást kaphat az adóhivatal épületében, és az adófizetők kiszolgálási központjában, a Fabricsnaja út 53. szám alatt, illetve a 235-48-as telefonszámon.
Forrás:Pulzus FM





