Tegnap a Beregújfalu környékén a körzeti járőrök két szudáni bevándorló férfit tartóztattak le
A 44 és 42 éves férfiakat átadták a munkácsi határőrség munkatársainak. Korábban két illegális bevándorlót fogtak el, egy szudánit és egy eritreait az asztélyi átkelőhely mellett.
Forrás: Pulzus FM





