Az állami bányák dolgozói 400 millió hrivnyát kapnak törlesztésképpen az eddig elmaradt 650 millió hrivnyás novemberi és decemberi fizetésük fejében
Ez az összeg, amellyel a tartozást fedezték, a szén- és tőzegipari átalakítások keretéből emelték át – jelentette be Volodimir Demcsisin, szén- és energiaiparai miniszter – tudatja a korrespondent.net
Forrás: korrespondent.net





