Két esetben észlelték, hogy fiatalkorú fogyaszt alkoholt
Szeptember 1-jén a Beregszászi Rendőrség ellenőrzést végzett a város központi vendéglátóipari egységeiben. Az ellenőrzés során két esetben észlelték, hogy fiatalkorú fogyaszt alkoholt. A diákok szüleivel folytattak beszélgetést, akiket a helyszínre hívtak. Összesen 21 helyen végeztek ellenőrzést – tudatja a Beregszászi Rendőrség sajtószolgálata.
Forrás: beregszasznews
Kép: beregszasznews
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
00:00 - Ukrán Irodalom 2 (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





