Tegnap elkezdték a múzsa leszerelését
Tegnap elkezdték a Beregszászi Művelődési Ház falán 45 éve álló múzsa leszerelését. A munkálatokat ma folytatták, és az eltávolítás szükségességét az alkotás rossz állapota idézte elő. A szovjet monumentális múzsa a volt zsinagóga homlokzatára lett kihelyezve. Később egy óriásplakát kerül a helyére.
Forrás: beregszasznews
Kép: beregszasznews
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
00:00 - Ukrán Irodalom 2 (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





