Tegnap elkezdték a múzsa leszerelését
Tegnap elkezdték a Beregszászi Művelődési Ház falán 45 éve álló múzsa leszerelését. A munkálatokat ma folytatták, és az eltávolítás szükségességét az alkotás rossz állapota idézte elő. A szovjet monumentális múzsa a volt zsinagóga homlokzatára lett kihelyezve. Később egy óriásplakát kerül a helyére.
Forrás: beregszasznews
Kép: beregszasznews
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
22:00 - Night Top Music
Frekvencia: Pulzus Rádió
A modern zene kedvelőinek... ;)
![]()





