Ismét humanitárius segélyt küldtek az ATO-ba kárpátaljai önkéntesek
Ismét humanitárius segélyt küldtek az ATO-ba kárpátaljai önkéntesek. 14 láda gyűlt össze két hét alatt, melyek tartalma élelmiszer, gyógyszer, tisztálkodási szerek és ágynemű. A gyűjtéshez civilek is csatlakoztak adományaikkal, amelyből megvásárolták a csomag tartalmát - tudatja az uzhorod.in.ua
Forrás: uzhorod.in.ua
A kép csak illusztráció!
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
23:00 - Ukrán Irodalom 1 (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





