Megtartotta első ülését a választási bizottság
Megtartotta első ülését az október 25-re kitűzött helyhatósági választásokra létrehozott territoriális választási bizottság, kedden. Ennek elnöke Hapák József, titkára pedig Gérus Imre. A mai ülésen a bizottság 17 tagjából 14 jelent meg. A választási bizottság tagjai letették az esküt, megvitatták a státusztáblázatot, kötelezettségeiket, munkarendjüket, illetve egyéb szervezési kérdéseket. Bendik Veronika, a végrehajtó bizottság ügyvezetője átadta a territoriális választási bizottságnak a bélyegzőt. A városi tanács emellett távközlési eszközöket és irodai felszerelést is biztosított a bizottság számára – tudatják a polgármester facebook oldalán.
Forrás: Beregszász polgármesterének facebook oldala
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
00:00 - Ukrán Irodalom 2 (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





