Új szemétgyűjtő pontot építettek Beregszászban

Új szemétgyűjtő pontot építettek Beregszászban
2015. október 07., szerda

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

Új szemétgyűjtő pontot építettek Beregszászban. A Lampert utcán négy nagy szeméttároló konténert helyeztek el, amelyeket körbekerítettek és négy ablakrésen keresztül lehet a hulladékot azokba berakni. A kerítést lakattal zárják – tudatják a polgármester facebook oldalán. Korábbi hírek szerint a Korjatovics utcán is hasonló hulladéktároló létesítését tervezik. 
Forrás: a polgármester facebook oldala

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

00:00 - Ukrán Irodalom 2 (ism.)

Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra