Új szemétgyűjtő pontot építettek Beregszászban
Új szemétgyűjtő pontot építettek Beregszászban. A Lampert utcán négy nagy szeméttároló konténert helyeztek el, amelyeket körbekerítettek és négy ablakrésen keresztül lehet a hulladékot azokba berakni. A kerítést lakattal zárják – tudatják a polgármester facebook oldalán. Korábbi hírek szerint a Korjatovics utcán is hasonló hulladéktároló létesítését tervezik.
Forrás: a polgármester facebook oldala





