Elindult a fűtési szezon a városban.
Elindult a fűtési szezon a városban. A polgármester utasítása alapján ma elindítják a fűtésrendszereket a városi közintézményekben. A Miniszteri Kabinet rendeletei alapján, a hőmérséklet csökkenése, illetve a várható lehűlés miatt, október 20-tól kezdődően kezdetét veszi a 2015-2016. évi fűtési idény a szociális és tanintézményekben, a kulturális és egészségügyi intézményekben, illetve a város egyéb költségvetési intézményeiben – tudatja a beregszasznews.
Forrás: beregszasznews





