Kevesebb gázt használnak Kárpátalján
Kevesebb gázt használnak Kárpátalján. Az év első kilenc hónapjában 12,7 millió köbméterrel kevesebb földgázt használtunk, mint tavaly, ami 3,6%-s csökkenés. Ennek okán a Zakarpathaz bevétele 10,2 millió hrivnyával csökkent. A kisebb fogyasztásnak több oka van, de a legjelentősebb a gázáremelkedés – adta hírül a zakarpattya.net.ua.
Forrás: zakarpattya.net.ua.





