Melegedőt alakítottak ki Ungváron
Melegedőt alakítottak ki Ungváron. A nagy hideg miatt melegedő pont létrehozását kezdeményezte Bohdan Andrijiv ungvári polgármester a megyeszékhelyen – közölte a zakarpattya.net.ua-ra hivatkozva a karpatalja.ma. A melegedő kialakításában Roman Hudak, a Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálatának kárpátaljai vezetője segített. A sátorban, amely a nap 24 órájában működik a Győzelem park közelében, lehetőség van a megmelegedésre, teázásra, megpihenésre. A munkát a Vöröskereszt ungvári munkatársai is segítik.
Forrás: karpatalja.ma





