Kéménytüzet oltottak a beregszászi tűzoltók

Kéménytüzet oltottak a beregszászi tűzoltók
2016. január 08., péntek

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

Kéménytüzet oltottak a beregszászi tűzoltók. Szerda este a városban a Kutozov utcához riasztották a tűzoltókat, egy épülethez, kémény tűzhöz. A lángok a kéményt rongálták meg. A kárfelmérés és az okok vizsgálata még folyik – tudósít a Beregszasznews. A szolgálat hívószáma, ha tüzet fedeznek fel a 101-s. 
Forrás: BeregszaszNews
A kép csak illusztráció!

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

05:00 - Ukrán Irodalom 2

Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra