Kéménytüzet oltottak a beregszászi tűzoltók
Kéménytüzet oltottak a beregszászi tűzoltók. Szerda este a városban a Kutozov utcához riasztották a tűzoltókat, egy épülethez, kémény tűzhöz. A lángok a kéményt rongálták meg. A kárfelmérés és az okok vizsgálata még folyik – tudósít a Beregszasznews. A szolgálat hívószáma, ha tüzet fedeznek fel a 101-s.
Forrás: BeregszaszNews
A kép csak illusztráció!





