Két ukrán katona vesztette életét az elmúlt egy napokban
Két ukrán katona vesztette életét az elmúlt egy napokban, a Donyec-medencében folyó harcok övezetében. Idén ők a kelet-ukrajnai konfliktus első halálos áldozatai a fegyveres erőknél – közölte vasárnap Kijevben Olekszandr Motuzjanik, az elnöki hivatal hadműveleti ügyekben illetékes szóvivője. A tisztségviselő szavai szerint az egyik katona repeszek okozta sérülésekbe halt bele, a másik katona akkor esett el, amikor megpróbált kivezetni egy civil utasokat szállító autót miközben a területet tűz alá vették a szakadárok – tudatja az MTI.
Forrás: MTI
A kép csak illusztráció!
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
05:00 - Ukrán Irodalom 2
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





