Golden Globe-ot nyert a Saul fia

Golden Globe-ot nyert a Saul fia
2016. január 11., hétfő

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

Golden Globe-ot nyert a Saul fia. Ez az első magyar film, amely elnyerte ezt a díjat. A Saul fia kapta a legjobb idegen nyelvű filmnek járó kategóriában az elismerést. Nemes Jeles László rendező munkája az első magyar alkotás, amely elnyerte a Hollywoodban akkreditált külföldi újságírók szervezetének (HFPA) elismerését – tudósít a Világgazdaság.
Forrás: Világgazdaság.hu

 

 

 

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

05:00 - Ukrán Irodalom 2

Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra