Szabolcsi benzinkutasok lopták el egy ukrán nő táskáját
Szabolcsi benzinkutasok lopták el egy ukrán nő táskáját. A nő vasárnap az esti órákban vette észre, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, hogy nincs meg a táskája. A nő és családja autójával visszament ahhoz a benzinkúthoz, ahol korábban megálltak tankolni és ott felejtették a táskát. De az ott dolgozók nem segítettek nekik, még a hatóságot sem voltak hajlandók értesíteni. Ezután a nő feljelentést tett, és a hajdúnánási rendőrök elfogták azt a három benzinkúti alkalmazottat, akik a megalapozott gyanú szerint eltulajdonították a sértett táskáját - tudatja a police.hu.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
05:00 - Ukrán Irodalom 2
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





