Ittasan került balesetbe a beregszászi rendőrfelügyelő
Ittasan került balesetbe a beregszászi rendőrfelügyelő. Az eset január 15-én az éjjeli órákban történt Munkácson. A főrendőr Volkswagen Golf autójával egy falnak ütközött a Vörös Hadsereg utcában. A jármű sérüléseiből következtetve, valószínűleg nagy sebességgel csapódott a falnak. A magas rangú rendőrt kórházba szállították, állapotáról annyit mondtak, hogy súlyos sérüléseket szenvedett, valamint a véréből alkoholt is kimutattak – tudósít a BeregszaszNews.
Forrás: BeregszaszNews





