Kétszer emelik a villany árát idén
Kétszer emelik a villany árát idén. Az energetikai és kommunális szolgáltatások díját szabályozó nemzeti bizottság rendelete értelmében azok a háztartások, melyek havonta 100 és 600 kW áramot fogyasztanak, a jelenlegi 78,9 kopijka helyett március 1-től kW-onként 99, szeptember 1-től pedig már 1 hrivnya 29 kopijkát térítenek majd - tudósít a KISzó. Példának okáért, egy háztartás, mely átlagosan havi 300 kW áramot fogyaszt és jelenleg 110 hrivnyát fizet érte, március 1-től 300 hrivnyát fog majd fizetni.
Forrás: kiszo.hhrf.org





