A Kárpátaljai Görögkatolikus Egyház 25 éves legalizációjára emlékeztek Kisvárdán
A Kárpátaljai Görögkatolikus Egyház 25 éves legalizációjára emlékeztek Kisvárdán. Az anyaországi kiállítás a negyven évig illegalitásban élő kárpátaljai görögkatolikus egyház betiltását, életét, útkeresését és 25 éve történt legalizációját mutatja be. A kiállítást először Beregszászon 2014–ben mutatták be – tudatja a szon.hu.
Forrás: szon.hu





